Hakkımızda

Firmamız EMR Mühendislik 2010 yılından günümüze kadar tesisat, demir doğrama, havalandırma, dekorasyon ve tasarım, iç ve dış cephe sistemleri, izolasyon ve yalıtım sistemleri, güvenlik sistemleri ve raf sistemleri sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Uzman ekibimiz ile birlikte daha kapsamlı ve size daha iyi hizmet sunabilmek adına çalışma alanlarımızı genişletip birleştirdik. Birçok dalda aktif olarak hizmet etmekte olan profesyonel kadromuz sizlerin yaşam koşullarına katkı sağlamaya devam etmektedir. EMR Mühendislik yenilikçi, girişimci ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla projelerine emin adımlarla ilerleyen dinamik bir yapıya sahiptir. Müşterilerimize farklı tasarımlar ile hem estetik hem de teknolojiye uygun projeler sunarken memnuniyet ve kaliteyi ön planda tutarak müşterilerimize güven ve saygı çerçevesinde hizmet vermeyi önemsiyoruz.

EMR Mühendislik'de nitelikli yapılar inşa etmek bir şirket prensibidir. Bu prensibin gereği olarak projelerin planlanan zamanda, planlanan bütçe ve kalitede teslim edilmesini sağlıyoruz. Tedarikçilerimizden çalışanlarımıza ve müşterilerimize kadar uyandırdığımız güven duygusu şirketimizin en önemli misyonudur.